Doprava a metódy platby
Dodacie podmienky - spôsob platby a dodania

Milí umelci a tvorivci,
vzhľadom k aktuálnej situácii sme aj u nás zaviedli preventívne opatrenia. Informujeme vás, že STÁLE DORUČUJEME. V prípade osobného odberu ale nebude až do odvolania možné vyzdvihnutie objednávok. Prosíme vás, aby ste si radšej zvolili dodanie kuriérskou spoločnosťou, ktorá urobí maximum pre bezpečné doručenie vášho balíčka.
Ak máte karanténu, prosím, informujte o tom kuriéra, a ten vám nechá balík pred dverami. Uprednostnite z rovnakých dôvodov aj platbu vopred na účet. Kuriéri budú upúšťať aj od podpisovania zásielok. V prípade ďalších zmien vás budeme informovať.
Ďakujeme vám za pochopenie

Naše zásielky Vám posielame za tie najvýhodnejšie ceny za dopravu alebo ZADARMO. Pri objednávke si môžete vybrať z nasledujúcich spôsobov dopravy a platby:

 

do 49€

od 50€

Kuriér + platba vopred na účet

3,99 €

0,- €

Kuriér + platba pri prevzatí (dobierka)

5,78 €

1,79 €

Osobný odber

0,- €

0,- €

 

 

DHL – Kuriérska služba

Doručenie kuriérom DHL je na druhý deň od odoslania z nášho skladu. Kuriér Vám doručí zásielku priamo do Vašich rúk na mieste doručenia, ktoré ste si pri objednávke zadali. Pred doručením Vás bude kuriér kontaktovať prostredníctvom sms správy. V prípade voľby platby na dobierku platíte sumu objednávky pri prevzatí kuriérovi DHL.

 

Osobný odber
Objednávku si môžete vyzdvihnúť aj osobne na prevádzke našej firmy v Snine na ulici Strojárska 603/85 v pracovné dni od 8.00 do 15.30h. Za osobný odber Vám neúčtujeme žiaden poplatok.

Doba dodania

Doba dodania je spravidla 1 – 3 pracovných dní v závislosti od zvoleného spôsobu prepravy. Pre každý produkt je stanovená aktuálna doba dodania. Pri ručne maľovaných obrazoch 10 pracovných dní.


Doba dodania pre tlačené obrazy je momentálne 3-5 pracovných dní.

Pri objednaní rôzneho druhu tovaru je max. doba dodania tá, ktorá je dlhšia.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa doby dodania nás neváhajte kontaktovať na našej zákazníckej linke 0918 772 471, kde vám poskytneme bližšie informácie.

Ak si pri jednej objednávke zakúpite viac produktov PLATÍTE LEN JEDNO POŠTOVNÉ!

*bližšie informácie o preprave v obchodných podmienkach

ZGJlYWY3Mz